Побороти пухлину допоможуть свічки ректальні протизапальні!

Супозиторії або свічки ректальні протизапальні - лікувальні засоби швидкої дії. Їх прирівнюють до внутрішньо-м'язевих ін'єкцій. Складові таких свічок швидко потрапляють у кров. Тому такий вид лікувальних засобів вважається одним із ефективних. Найчастіше свічки ректальні протизапальні призначають у гінекології, проктології, урології та онкології. Але вони також можуть застосовуватися при захворюваннях серцево-судинної системи, в імунології, неврології та ін.сферах медицини.

Придбати свічки ректальні протизапальні можна і в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо декілька препаратів цього виду - для лікування онкологічних, імунологічних, а також захворювань сечо-статевої системи. 

Зупинити ріст злоякісних і доброякісних пухлин допоможуть свічки АСД "Еконіка", "Веселка", "Бефунол", "Флараксин". Супозиторії "Веселка" і "Бефунол" виготовлені на основі лікувальних грибів, які широко використовують у народній медицині вже не одне століття. Гриб Веселка не менш ефективний, ніж Шиїтаке. Він призначається для лікування пухлин на різних стадіях розвитку хвороби. Серед інших його переваг - знімає запалення, загоює рани, бореться з гепатитом, герпесом, нормалізує тиск, знижує рівень холестерину в крові, поліпшує статеву функцію.

"Бефунол" виготовлений на основі екстракту березового гриба чаги. Ці свічки ректальні протизапальні й мають знеболювальний ефект. Вони запобігають виникненню метастазів і затримують ріст пухлин. Їх рекомендують вживати для відновлення захисних функцій організму. 

"Еконіка" також підвищує опірність організму. Ці свічки призначають при лікуванні онкопатологій, захворюваннях сечо-статевої системи, шлунково-кишкового тракту, при бронхіальній астмі, артритах, імунодефіцитних станах, захворюваннях шкіри. Зараз свічки ректальні протизапальні "Еконіка" у нашому інтернет-магазині можна придбати за субсидованою ціною. 

Зрозуміло, що кожна хіміотерапія - удар по імунітету. Про його захист потрібно дбати завжди, але особливо - коли є додаткові фактори ризику, важкі супутні захворювання, складна епідеміологічна ситуація. Імуноподулюючими за своєю дією є свічки "Флараксин". Їх ефективно застосовують в онкології, урології, проктології та гнекології. На цей препарат також діє субсидована ціна. 

Усі свічки ректальні протизапальні зручні в застосуванні, мають конусоподібну або циліндричну форму.

Придбати їх можна, оформивши замовлення на нашому сайті або зателефонувавши нашому менеджеру. Перша консультація - безплатна! При замовленні до 13.00 і вчасній оплаті можемо вислати лікувальні засоби у той же день. Доставляємо Новою поштою, Укрпоштою, через ІнТайм або кур'єром.