Гриби Шиітаке, або Імператорський гриб для ефективного лікування всього організму!

Лікування грибами є досить популярним на сьогодні не лише за кордоном, але й в Україні. Одними із найвідоміших та найефективніших в плані лікування на сьогодні є гриби Шиітаке. Гриби мають цілющі властивості та позитивно впливають на людський організм. Гриб Шиітаке росте на каштановому дереві в лісах Японії та Китаю. Назва походить від японських слів take – "гриб" і shii – вид каштанового дерева, на якому, власне, і росте гриб. Окрім лікувальних властивостей, гриб є справжнім делікатесом для гурманів. Гриб Шиітаке також знайшов своє застосування як косметичний засіб – японські гейші використовували його як засіб для шкіри, завдяки чому вона набувала гарного білосніжного кольору та шовковистості.

Цей цілющий гриб використовують для створення багатьох лікарських засобів. У складі Шиїтаке можна знайти безліч вітамінів, мікро- та макроелементів. У 100 грамах грибів міститься: 90 % води, 2 % білків, 0,5 % жирів, 4 % вуглеводів, 2,5 % клітковини та 0,7 % золи. У складі Шиітаке – такі вітаміни: А, В1, В2, В5, В6, В12, фолієва кислота, ніацин та вітамін D. Шиітаке багатий і на мікроелементи, серед яких залізо, мідь, цинк, марганець, селен. Макроелементи: калій, кальцій, натрій, магній та фосфор.

Чим же популярний Шиїтаке та які його лікувальні властивості? Розглянемо далі.

Екстракт гриба Шиітаке ефективний при лікуванні та профілактиці онкологічних захворювань та появі доброякісних пухлин. Це є основним призначенням Шиітаке в медицині, однак екстракт також допомагає при інфекційних захворюваннях, діабеті, серцево-судинних захворюваннях, при ослабленому імунітеті та ураженнях печінки.

Корисні властивості Шиїтаке:

- мають протипухлинну дію;
- допомагають зміцнити імунітет;
- запобігають запальним процесам в організмі;
- пригнічують утворення патогенної мікрофлори, при цьому стимулюють нормальну;
- відновлюють формулу крові;
- запобігають утворенню виразки в кишечнику;
- очищають організм від холестерину;
- стабілізують обмінні процеси;
- знижують рівень глюкози в крові, що покращує стан хворих на цукровий діабет;
- стимулюють зниження маси тіла.

Як бачимо, гриби Шиїтаке мають численні лікувальні властивості, а основна їх користь полягає в тому, що вони запобігають появі онкологічних пухлин. Також гриби знайшли широку сферу застосування, а їх склад надзвичайно багатий на мікро-, макроелементи та вітаміни.

Наша компанія пропонує Вам лише натуральні препарати, креми, мазі, БАДи та іншу продукцію для Вашого здоров'я! Ми гарантуємо приємні ціни, безпечні та ефективні препарати, які Ви можете замовити на нашому сайті або за контактними номерами телефонів. Доставка можлива в будь-який куточок України.