Як виявити причину захворювання і ліквідувати її за допомогою психосоматичного аналізу характеру, подій і обставин людини?

Причини тих чи інших захворювань - це завжди актуальна тема для людства. Адже в когось проявляються хронічні хвороби, а хтось фактично здоровий. Звісно, багато що залежить від генетичної спадковості. Однак, насправді, якщо звернути увагу, є багато хвороб, які виникають з інших причин. Це можуть бути і несприятливе екологічне навколишнє середовище (життя біля промзон, у великих містах, де забруднене атмосферне повітря і т. д.), нездоровий спосіб життя (шкідливі звички, малорухливий спосіб життя та ін). Але ніхто не надає увагу такому фактору, як енергетична складова.

Всі люди - це перш за все душі. А душа існує за рахунок потоку енергії, яка йде з космосу. Мабуть, ви помічали, що часом фізично ми почуваємося нормально, а енергетично - наче вижатий лимон, немає сил щось робити, або це дається надто великими зусиллями.

Існує 7 основних чакр - енергетичні центри, котрі в кожного по-різному працюють. Кожен із них має свою природу. Хтось спокійніший, хтось жвавіший, хтось балакучіший, хтось розумніший, хтось сміливіший, хтось гарніший, хтось витриваліший. Так чи інакше, але знайти людину, в якої всі ці центри працюють гармонійно - дуже складно. Але над гармонізацією цих центрів необхідно працювати, адже якщо в якомусь місці йде перенавантаження енергії, органи, які там знаходяться, можуть не витримати такого напливу енергії, що може призвести до їх захворювання, або ж навпаки - де йде нестача енергії, там теж можуть виникнути порушення.

Наведемо кілька прикладів:

1) Вчений - активно працює чакра на макушці. Причому енергії надто багато, що він зациклюється на своїх дослідах. В кінцевому випадку це може призвести до психічних розладів, оскільки він більше нічого навколо не бачить.
2) Чоловік, який усіх ненавидить. У нього погано працює серцева чакра, звідки має йти душевна любов. В кінцевому випадку йому загрожує інфаркт міокарда, нереалізована душевна любовна енергія.
3) Жінка, яка постійно переживає. Емоції пов'язані із горловою чакрою, де знаходиться щитовидна залоза. Постійні переживання сприяють збільшенню щитовидки - зоб.
4) Чоловік, який не працює над розвитком чоловічих якостей, лінується, веде малорухливий сидячий спосіб життя. Погано працює базова нижня чакра, яка знаходиться на рівні бедер. Це прямий шлях до імпотенції, адже чоловіча енергія саме там зосереджена.

Таких прикладів можна навести дуже багато. Основна суть в тому, щоб тримати в тонусі не лише фізичне тіло, яке нам дано як інструмент для реалізації своїх завдань у цьому житті, але і працювати над енергетичною складовою. Ми можемо акумулювати чисту енергію, яка підтримає нас для оптимальної життєдіяльності.

Особистісний саморозвиток - основна ідея життя. Для цього треба налаштовуватися на позитив, дарувати оточуючим хорошу енергію, радіти кожному дню, любити природу. Тоді ви станете сильнішими енергетично і фізично. Люди до вас стануть по-іншому ставитися. Це прямий шлях до здорового життя і внутрішньої душевної рівноваги.