Протизапальні свічки для жінок

Один з ключових факторів для народження міцного і здорового малюка - це відсутність захворювань сечостатевої системи у майбутньої мами. Тому саме у цей період жінкам репродуктивного віку необхідно приділяти велику увагу своєму організму. А використовуючи правильні ліки і підхід, можна попередити і вилікувати будь-які проблеми зі здоров'ям.

Запальні процеси є невід'ємною частиною нашого життя. Неправильний спосіб життя, куріння і алкоголь, низький рівень екології, неправильне харчування - причин може бути багато. Але благо медицина нас неабияк виручає, пропонуючи величезний вибір протизапальних вагінальних свічок. Сьогодні протизапальні свічки активно використовуються в якості терапії при різних захворюваннях. Давайте поговоримо про них більш детально.

Принцип дії

Протизапальні свічки для піхви - це найзручніша форма лікарського препарату для здійснення місцевої дії при запаленні піхви і шийки матки. Часом подібні свічки використовуються при лікуванні ендометріозу, фіброми матки та інших жіночих захворюваннях. Після правильному вводі свічка поступово розчиняється, починає усувати збудників і в підсумку знімає запалення. Діють подібні свічки дуже швидко, як правило відразу після початку прийому.

Що краще вибрати?

Вибір протизапальних свічок досить великий. Вони можуть відрізняться як за своєю формою, так і за складом (з бетадином, з гексіоном, з пімафуцином). Ні в якому разі не вибирайте на свій розсуд! Для початку ваш лікар повинен провести огляд і отримати необхідні аналізи.

Найбільш поширений варіант - з бетадином. Вони здатні знищити будь-які шкідливі мікроорганізми. Свічки з гексіоном в більшості випадків застосовуються при інфекціях, які передаються статевим шляхом. Ну і нарешті з пімафуцином. Краще всього використовувати їх при виникненні грибкових захворювань.

Застосування

Перед використанням обов'язково уважно прочитайте інструкцію, а ще краще - запитайте про це у свого лікаря. Також запам'ятайте декілька корисних рекомендацій:

1. Протизапальні свічки потрібно вводити чистими руками.

2. Кращий час - на ніч, перед сном.

3. Для того, щоб уникнути незручних ситуацій, використовуйте звичайні прокладки.

4. На певний період відмовтеся від статевих відносин.

5. Уточніть можливість використання під час місячних.

6. Дізнайтеся всю інформацію про протипоказання і побічні ефекти.

Тепер ви дізналися про найголовніше - залишилася справа за покупкою. І тут на допомогу вам також приходимо ми! Основна мета нашого інтернет-магазину - це задоволення потреб кожної людини в засобах лікування та профілактики захворювань.

У нас серйозний досвід на ринку - більше 18 років. І на сьогодні ми вже ведемо тісну співпрацю з більш ніж 100 виробниками з усього світу. Вся продукція, яку ми пропонуємо для вас, була ретельно відібрана і проверенна багаторічним досвідом серед жителів України. Переходьте в наш каталог і робіть свій вибір. Будьте здорові!