Як правильно використовувати вагінальні свічки?

Свічки або таблетки?

Нинішня фармацевтична продукція постійно вражає нас достатком ліків і препаратів, які виготовляються у найрізноманітнішому вигляді. Зрозуміло, що більшість людей не шукають складних шляхів та приймають таблетки: це набагато простіше - випив і забув, а очікуваний результат прийде сам по собі. Однак, в лікуванні запальних гінекологічних захворювань куди ефективніше використовувати вагінальні свічки.

За яких же причин свічки мають перевагу над іншими ліками і тими самими таблетками? Справа в тому, що вони діють по-місцевому. Це дозволяє ще з перших днів лікування отримати значне полегшення. Подібна терапія підвищує захист від поширення будь-яких інфекцій - грибків, вірусів, бактерій і так далі. Зараз ми будемо говорити про те, як застосовувати вагінальні свічки.

Рекомендації

Вагінальні свічки мають протимікробну активність проти одного або багатьох збудників. Для того, щоб процес лікування був доцільним і ефективним, вам в першу чергу необхідно здати всі необхідні аналізи.

Після того, як ви отримаєте аналізи, безпосередньо перед застосуванням свічок, вам слід звернутися до вашого лікаря. Важливо поставити йому наступні питання: скільки разів на добу використовувати ліки, чи потрібно спринцюватися, обмежувати особисте життя чи ні, чи використовувати свічки під час місячних, чи можуть вони викликати у вас неприємні відчуття? Відповіді на ці питання значно полегшать ваше життя і процес лікування в цілому.

Правила застосування вагінальних свічок:

1. Для початку уважно прочитайте інструкцію. Існують різновиди, які необхідно змочувати водою перед майбутнім введенням.

2. У більшості випадків свічки рекомендується вводити один раз на добу, ще краще - на ніч.

3. Перед введенням обов'язково підмийтесь та проспринцюйтесь за допомогою антисептиків або трав'яних відварів. Також у вас повинні бути чисті руки.

4. Вставляйте свічку лежачи на спині і зачекайте близько 15-20 хвилин.

5. Не забувайте про прокладки для захисту вашої білизни. Через деякий час свічка почне сама розчинятися у піхві.

6. На ранок залишків бути не повинно. Також не забудьте підмитися водою.

7. В період лікування не бажано носити стрінги або штучну білизну. Переважно використовувати трусики з натуральних матеріалів, наприклад бавовни.

8. По закінченню лікування, на випадок якщо ви не відчуваєте належного ефекту - зверніться до вашого лікаря. Також можливі інші симптоми: сильний свербіж і печіння, припухлість статевих губ, висип та інше.

У якому інтернет-магазині замовити?

Придбати вагінальні свічки в Україні, при цьому не переплачуючи гроші зі своєї кишені, ви можете на нашому сайті! Тут завжди доступні ціни та широкий асортимент, а за якість продукції ми відповідаємо особисто!

Загляньте на нашу сторінку в інтернеті та виберіть саме той засіб, який підходить вам. У разі виникнення питань, наші кваліфіковані фахівці нададуть вам всю необхідну інформацію та відповіді на всі питання. Звертайтесь до нас!